Wersja dostępna cyfrowo Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony
Logo Gminy pawlowiczki Gmina
Pawłowiczki

MISTRZOWIE POLA- coroczne spotkania dla rolników Kombinat Rolny Kietrz.

Rozszerzamy geografię:
III edycja Mistrzów Pola w dwóch lokalizacjach

 

Kiedy i gdzie odbędzie się w tym roku NAJWIĘKSZE zgromadzenie rolników z całej Polski, czyli III edycja Mistrzów Pola?

Wydarzenie-szkolenie Mistrzowie Pola, organizowane przez InConventus Group, to coroczne spotkanie dla rolników, którzy zawodowo zajmują się uprawą zboża, kukurydzy na ziarno, słonecznika oraz soi.

Celem tego wydarzenia jest pokazanie rolnikom różnych technologii upraw i prezentacja wszystkiego w sposób praktyczny.

            Tegoroczna edycja Mistrzów Pola (MP.Agro.pl) zaplanowana jest w aż dwóch lokalizacjach:

➡️ woj. opolskie – na polach Kombinatu Rolnego Kietrz – 6 września 2023,
➡️
woj. lubuskie – na polach HZZ Osowa Sień – 6 października 2023

Uczestnicy z całego kraju spotkają się w jednym miejscu, aby wzajemnie dzielić się swoim doświadczeniem, chłonąć wiedzę od profesjonalistów, zdobywać nowe kontakty i nie tylko!

W tegorocznej edycji podnosimy poprzeczkę i mamy cel zaangażować w wydarzenie co najmniej 500 uczestników- rolników z całego kraju.

Wydarzenie jest jednodniowe, ale intensywne - chcemy zaoszczędzić Wasz cenny czas i dać możliwość jak największej ilości osób na wzięcie w nim udziału.

 Mistrzowie Pola to wydarzenie, które jest kierowane głównie do rolników, którzy chcą poprawić efektywność swojego gospodarstwa, zapoznać się z nowymi rozwiązaniami na rynku rolniczym oraz sprawdzić maszyny rolnicze w praktyce.

Każdy znajdzie miejsce dla siebie, a to za sprawą różnych stref tematycznych, na których możecie się spodziewać!

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

➡️ wyjątkowa możliwość porównania różnych maszyn/technologii/odmian w 1 miejscu!

➡️ każdy rolnik będzie miał możliwość sprawdzić jak różne maszyny rolnicze się prezentują w takich samych warunkach polowych i wybrać według siebie najlepszą - Mistrza Pola;
Zaprezentowane zostaną pługi i agregaty do głębokiej uprawy, siewniki i agregaty do uprawy pasowej, opryskiwacze i rozrzutniki, brony i kultywatory, kombajny, przystawki.

Między innymi, Partner Strategiczny Horizon Agriculture – przedstawi następujące maszyny:

  • Siewnik Horizon DSX 60-18 do siewu w technologii NoTill
  • Agregat SPX 8x75  wraz z Przednim zbiornikiem FT2200 jest to maszyna do uprawy pasowej „strip Till”

➡️ zobaczysz poletka z demonstracją odmian kukurydzy na ziarno, słonecznika oraz soi od naszych Partnerów tj.: Agro Seed, Oseva, Pioneer, farmsaat Polska, MAS Seeds Polska, Laboulet, BASF, Biochem Kietrz, Prograin-Zia, Agroyoumis, Protealis, DSP!

Z kolei Partner Strategiczny- Timac Agro Polska przedstawi technologie nawożenia która została zastosowana na tych poletkach.

➡️ możliwość zapoznania się zarówno z osobami z branży jak i zdobycia nowych klientów,

➡️ w strefie merytorycznej na uczestników czekają szkolenia prowadzone są przez czołowych ekspertów z dziedziny upraw, którzy dzielą się swoją wiedzą na temat technologii produkcji, nawożenia gleb, optymalizacji kosztów upraw oraz zapobieganiu chorobom,

➡️ z pewnością wyniesiesz z tego wydarzenia nowe doświadczenia, wiedzę oraz kontakty!

➡️ strefa wystawiennicza - szansa na zaprezentowanie swoich produktów przed licznym gronem osób związanych tylko i wyłącznie z branżą agro.

Wydarzenie skupia również wystawców oferujących najnowsze urządzenia i rozwiązania do modernizacji gospodarstw. Partnerami wydarzenia są giganci z branży, którzy specjalizują się między innymi w maszynach rolniczych, nawozach, nasionach itp., którzy zaprezentują swoje produkty i odpowiedzą na wszelkie Wasze pytania!      

Praktyczny charakter wydarzania oznacza, że jesteśmy nastawieni na rozwój uczestników, możliwość zobaczenia oraz przetestowania innowacyjnych rozwiązań, przebywanie w kręgu wpływowych i znanych ludzi z branży. Mistrzowie Pola pozwolą uczestnikom na poznanie najnowszych trendów w branży oraz zdobycie nowej wiedzy.

Przeżyj z nami kolejną edycję Mistrzów Pola!

Aby otrzymać DARMOWY bilet na wydarzenie, wystarczy dokonać rejestracji poprzez wypełnienie formularza obecnego na stronie internetowej MP.Agro.pl

Wypełnienie formularza rejestracyjnego jest niezbędnym warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu.

Do zobaczenia na Polu!

1.jpeg

2.jpeg

Data publikacji: 21-08-2023 14:29
Przewiń do góryPrzewiń do góry