Wersja dostępna cyfrowo Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony
Logo Gminy pawlowiczki Gmina
Pawłowiczki

List Wójta Gminy Pawłowiczki dot. NSP 2021

Szanowni Państwo,

Od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. 

Objęci są nim mieszkańcy Polski - zarówno Polacy, jak i cudzoziemcy oraz stali mieszkańcy Polski przebywający w czasie spisu za granicą.

Obowiązkową metodą jest samospis internetowy. Aby się spisać, należy wejść na stronę GUS spis.gov.pl i wypełnić formularz spisowy. W Urzędzie Gminy w Pawłowiczkach zostało przygotowane miejsce do samospisu dla naszych mieszkańców, którzy z różnych względów  nie mogą spisać się w miejscu zamieszkania.

Wszelkie informacje  na temat spisu są na bieżąco publikowane na stronie internetowej urzędu: www.pawlowiczki.pl /w zakładce NSP2021/ i na gminnym Facebooku.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, bądź też w celu  dokonania samospisu w urzędzie, proszę dzwonić - nr tel. 4036469 lub 774036473. Pracownicy służą pomocą.

Można spisać się również przez telefon, dzwoniąc na infolinię: 22 279 99 99.  Z osobami, które nie skorzystają z ww. metod,  skontaktuje się rachmistrz telefonicznie lub bezpośrednio (w zależności od sytuacji epidemiologicznej), aby przeprowadzić spis. Nie można odmówić mu przekazania danych, gdyż odmowa udziału w spisie grozi karą grzywny. Udział w spisie jest obowiązkowy.

Zachęcam gorąco do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.     

 

                                                                                           Wójt Gminy Pawłowiczki

                                                                                                 /-/ Jerzy Treffon

 

NSP - list.png

Data publikacji: 14-04-2021 13:22
Przewiń do góryPrzewiń do góry