Wersja dostępna cyfrowo Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony
Logo Gminy pawlowiczki Gmina
Pawłowiczki

Gra terenowa "Śladami Utopca"

mapa terenowa.jpeg

Wraz z nadejściem wiosny zachęcamy do wyjścia z domów, aktywnego wypoczynku i poznania terenu Stowarzyszenia „Euro-Country”, zdobywając przy okazji 20 potwierdzeń w postaci pieczątki. Pierwsze 10 osób, które zbierze wszystkie pieczątki otrzyma atrakcyjne nagrody. 

Paszporty i mapy turystyczne terenu Stowarzyszenia „Euro-Country” prezentują najciekawsze miejsca, obiekty dziedzictwa kulturowego i historycznego naszego terenu, są dodatkowym elementem promocji oraz motywacją do aktywnego zwiedzania gmin: Bierawa, Cisek, Pawłowiczki, Polska Cerekiew oraz Reńska Wieś.

Paszporty i mapy łączą najważniejsze atrakcje turystyczne tak, aby turysta mógł je zwiedzać samodzielnie, podążając za wskazówkami, zapraszamy do wspólnej zabawy i poszukiwania 20 budek z pieczątkami. Paszport i mapa są ważne bezterminowo. Mamy nadzieję, że poznawanie walorów i historii terenu Stowarzyszenia „Euro-Country” będzie ciekawą przygodą dla turystów jak i naszych mieszkańców.

Bezpłatne paszporty i mapy można odebrać w biurze Stowarzyszenia „Euro-Country” oraz wszystkich urzędach gmin powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Nagrody będzie można odebrać w biurze Stowarzyszenia „Euro-Country” aders: ul. Karola Miarki 2, 47-260 Polska Cerekiew, w dni robocze w godzinach od 7-15.

Serdecznie zapraszamy. Życzymy miłych wrażeń !

http://www.euro-country.pl/58-aktualnosci/1128-gra-terenowa-sladami-utopca-zbierz-20-potwierdzen-w-postaci-pieczatki-i-otrzymaj-drobne-upominki.html

Przewiń do góryPrzewiń do góry